Bendrosios sąlygos

Taisyklės ir sąlygos galioja visoms teikiamoms paslaugoms, jomis pasinaudojant bet kokiomis ryšio priemonėmis: telefonu, internetu, naudojant mobilų įrenginį ar kompiuterį. Taisyklės ir sąlygos gali būti reguliariai atnaujinamos. Naršydami, naudodamiesi šiuo tinklapiu, užsisakydami apgyvendinimo paslaugas  jūs susipažįstate su visomis pateiktomis nuostatomis bei sąlygomis, sutinkate su pateiktomis taisyklėmis ir privatumo užtikrinimu.

Tinklapio turinys, infrastruktūra ir visos teikiamos viešbučių, apartamentų, nakvynės namų rezervavimo paslaugos yra vykdomos „Hotelsbook.lt“ (toliau – „mes“). Šis tinklapis skirtas tik nekomerciniamss tikslams, asmeniniam naudojimui. Turinys ir naudojama informacija yra „Hotelsbook.lt“ nuosavybė. Toliau pateikiamos taisyklės ir sąlygos, galiojančios „Hotelsbook.lt“.

HOTELSBOOK.LT

„Hotelsbook.lt“ – rezervacijos sistema, valdanti UAB „ILIKS“, veikianti Lietuvoje. Taisyklėse ir sąlygose minimi žodžiai „Mes“, „Mus“ ir pan. atstovauja „Hotelsbook.lt“.

„Hotelsbook.lt“ įvardijama „Platforma“ apima internetinį tinklapį, kuris priklauso įmonei, yra tvarkomas, prižiūrimas ir kuriame galima įsigyti viešbučių, apartamentų ir nakvynės namų Paslaugas.

Paslaugos – šioje Platformoje pateikiamos skirtingų tiekėjų apgyvendinimo Lietuvoje paslaugos, kurias galima užsisakyti internetu. „Tiekėjas“ – viešbučių, apartamentų, nakvynės namų paslaugas siūlantys tiekėjai.

Teikiamos paslaugos

Šioje Platformoje „Hotelsbook.lt“ apgyvendinimo paslaugas siūlančios svetainės teisėtai reklamuoja savo apgyvendimimo paslaugas ir siūlo užrezervuoti kambarių numerius visiems norintiems. „Hotelsbook.lt“ yra tarpininkai, patvirtinantys legalų sandorį su Tiekėjų siūlomomis paslaugomis. Patvirtinus norimą įvykdyti užsakymą, jį nusiunčiame  jūsų pasirinktam Tiekėjui, o klientui, norinčiam užsisakyti apgyvendinimo paslaugą – apie sėkmingą užsakymą patvirtinantį elektroninį laišką.

Už informaciją apie Lietuvoje įsikūrusius viešbučius, nakvynės namus ir apartamentus, užimtus ir laisvus numerius, kainas yra atsakingi Tiekėjai. Platformoje pateikta informacija yra gauta iš Tiekėjų, todėl „Hotelsbook.lt“ negali garantuoti, jog iš Tiekėjų gauta informacija yra visiškai teisinga. Nesame atsakingi už galimus sutrikimus, tam tikras klaidas, neteisingai pateiktą informaciją ir pan. Už visą pateiktą užimtumo, kainų, apgyvendinimo palaugų aprašymą yra atsakingi Tiekėjai. „Hotelsbook.lt“ išlieka nešališka, todėl nerekomenduoja konkrečių apgyvendinimui skirtų Lietuvoje vietų ir neišskiria nei vieno Tiekėjo kaip palankiau vertinamo ar rekomenduojamo.

Griežtai tik asmeniniam, nekomerciniam tikslui naudojama Platforma draudžia kopijuoti, perparduoti, atsisiųsti ar bet kokiu kitu būdu atkurti „Hotelsbook.lt“ esantį turinį ar programinę įrangą komerciniais tinklais.

Kainų politika

Visos viešbučių, apartamentų ir nakvynės namų kainos yra nurodytos su įskaičiuotu PVM mokesčiu, nebent Platformoje, užsakymo patvirtinimo laiške yra nurodyta kitaip. Priklausomai nuo Tiekėjo, gali būti taikytinas neatvykimo į numerį ar jo atšaukimo mokestis. Kai kuriuose Lietuvos miestuose yra taikomi miesto ar turisto mokesčiai, todėl Tiekėjas turi teisę imti tokio pobūdžio rinkliavą.

Itin atidžiai peržiūrėkite informaciją apie pasirinktą apgyvendinimo paslaugą ir užsakymą patvirtinkite esant tikriems, kad viešbutis, apartamentai ar nakvynės namai, pasirinkta data ir kambario numeris su pateikta informacija jums tinka.

„Hotelsbook.lt“ Platformos tikslas – pasiūlyti apgyvendinimo Lietuvoje paslaugą viešbučiuose, apartamentuose, sodybose ar nakvynės namuose. Valiutos keitimo įrankis gali kisti dėl neatsinaujinimo realiu laiku. Tiekėjų siūlomos akcijos ir specialūs pasiūlymai apgyvendimimo paslaugoms yra pažymėti.

Hotelsbook.lt paslauga klientui yra nemokama ,taigi užsakydami paslaugą,papildomai mokėti neturėsite

Privatumo politika

„Hotelsbook.lt“ gerbia kiekvieno apsilankiusio Platformoje privatumą. Norint sužinoti daugiau informacijos rekomenduojame paskaityti Privatumo politikos nuorodą

Atsiskaitymo galimybės

Priklausomai nuo Tiekėjo ir jo apgyvendinimo sąlygų, gali būti taikomi pilno arba dalinio negrąžinamo apmokėjimo užsakymai. Tiekėjui mokėjimai gali būti vykdomi tiesioginiu mokėjimu internetu per „Paysera“, pagal jūsų banką ir jo taikomus įkainius. „Hotelsbook.lt“ kai kurių Tiekėjų pageidavimu gali administruoti paslaugos apmokėjimo paslaugą, tačiau jokiu būdu, Platforma nevykdo prekybinės veiklos. Visi mokėjimai atliekami iš kliento turimos banko kortelės: kredito arba debeto. „Hotelsbook.lt“ administruojami mokėjimai yra pervedami Tiekėjui pagal galutinį užsakymo patvirtinimą.

Būtinai atkreipkite dėmesį, jog tam tikrais atvejais, priklausomai nuo Tiekėjo sąlygų, gali būti reikalaujama atlikti bankinį pavedimą jūsų turima kredito kortele be galimybės atgauti pinigus rezervuojant pasirinktą apgyvendinimo vietą ir datą.  Dėl tikslių ir išsamių rezervacijos sąlygų įdėmiai perskaitykite Tiekėjo apgyvendinimo tinklapyje parašytą informaciją.

„Hotelsboook.lt“ nėra atsakinga dėl neteisingų ar neautorizuotų apmokėjimų, todėl klientai į Platformą neturi teisės kreiptis dėl Tiekėjo apgyvendinimo apmokėjimo grąžinimo, baudų dėl neatvykimo ar mokamos paslaugos atšaukimo. Prieš rezervuojant paslaugą, būtina atidžiai perskaityti pasirinktos apgyvendinimo vietos sąlygas.

 

 

Išankstinio apmokėjimo sąlygos,užsakymo anuliavimas

Iš Tiekėjo rezervuodami viešbutį, apartamentus ar nakvynės namus, sutinkate su Tiekėjo sąlygomis, apimančiomis taisykles dėl paslaugų atšaukimo ar neatvykimo. Tiekėjų sąlygos bei taisyklės yra pateiktos jų paskyrose, matomos Platformoje vykdant užsakymą bei plačiau aprašomos paslaugos patvirtinimo elektroniniame laiške. Įdėmiai paskaitykite kiekvieno užsakymo sąlygas, specialiems pasiūlymams taikytinas taisykles dėl neatvykimo, galimybės grąžinti/negrąžinti už apgyvendinimo paslaugas sumokėtas išlaidas neatvykimo atveju. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie Lietuvos miestai ima rinkliavą miestui ir ji nėra įskaičiuota į paslaugos kainą.

Prieš patvirtinant užsakymą, susipažinkite su viešbučio, nakvynės namų ar apartamentų išsirinktu numeriu ir Tiekėjo taikytinomis sąlygomis. Prieš patvirtinant kai kuriuos užsakymus Tiekėjai gali reikalauti sumokėti pradinę pinigų sumą, kitais atvejais tai gali būti pilnas apmokėjimas. Iki paskirtos datos nesumokėjus viso paslaugų apgyvendimimo mokesčio, jūsų rezervacija gali būti atšaukta. Paslaugos pirkėjo atsakomybė – pasirūpinti reikiamu lėšų  kiekiu asmeninėje banko sąskaitoje, galiojančia banko kortele. Pinigų grąžinimas galimas tik tais atvejais, kai Tiekėjai sutinka su susiklosčiusia situacija ir leidžia nepaisyti jo nustatytų taisyklių bei sąlygų.

Užsakius viešbučio kambarį, apartamentus ar nakvynės namus, patvirtinimo laiškas visuomet yra nusiunčiamas kliento nurodytu elektroninio pašto adresu.  Jeigu norima pakeisti ar atšaukti rezervaciją, būtina vadovautis Tiekėjo nustatymomis sąlygomis ir elektroniniame laiške pateikta tolimesne instrukcija. Kai kuriais atvejais norint atšaukti rezervaciją gali tekti sumokėti. Prieš patvirtinant rezervaciją įdėmiai perskaitykite neatvykimo ar atšaukimo į apgyvendinimo vietą Tiekėjo nustatytas taisykles.

Jeigu į apgvendinimo vietą negalite atvykti Tiekėjo nurodytą įsiregistravimo datą, būtinai Tiekėjui apie tai praneškite tam, kad jūsų rezervacija nebūtų atšaukta ir nereikėtų mokėti baudos mokesčio. Su Tiekėju sutarus jums tinkamą atvykimo laiką, išvengsite nemalonumų ir maloniai mėgausitės viešnage.

 

Papildoma informacija

Patvirtinus apgyvendinimo užsakymą, klientas sutinka gauti elektroninį laišką su tolimesnėmis nuorodomis dėl užsakymo bei sutinka gauti visą reikalingą informaciją ir pasiūlymus, susijusius su užsakytu viešbučiu, nakvynės namais ar apartamentais.

„Hotelsbook.lt“ nėra atsakinga už bendravimą su Tiekėju šioje Platformoje. Tinklapis negali užtikrinti, jog komunikuojant su Tiekėju kliento laiškai bus gauti laiku ar perskaityti.

Klientas pats atsako už teisingai pateiktus mokėjimo kortelių duomenis, elektroninio pašto adresą, mobilaus telefono numerį. Platforma negali atsakyti už neteisingai pateiktus kliento asmeninius duomenis.

Tiekėjams ir „Hotelsbook.lt“ skirti skundai gali būti pateikti po apsistojimo apgyvendinimo vietoje ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų. Jeigu pastabos yra išsakomos vėlesniu periodu, tokie skundai gali būti atmesti ir žalos atlyginimas nebus priskirtas. Platforma rekomenduoja išsaugoti  viso užsakymo metu matomus laiškus, informaciją ar momentines ekrano kopijas.

Svečių atsiliepimai

Klientas sutinka, kad jo atsiliepimas apie viešbučio, nakvynės namų ar apartamentų numerį gali būti patalpintas į „Hotelsbook.lt“ Platformą, kurioje klientas aprašo gautų paslaugų kokybę. Taip pat klientas sutinka, kad jo atsiliepimas gali būti panaudotas reklamose, naujienlaiškiuose ar kituose socialinės žiniasklaidos kanaluose. „Hotelsbook.lt“ turi teisę netalpinti, pašalinti atsiliepimus apie paslaugas savo nuožiūra, nepasitariant su jį parašiusiais asmenimis. Atsiliepimai nėra susiję su komerciniais pasiūlymais ar kvietimais.

Atsakomybės politika

Remiantis „Hotelsbook.lt“ taisyklėmis, sąlygomis bei įstatymais, Platforma yra atsakinga tik už tiesiogiai patirtus nuostolius ar žalą, susijusius su paslaugomis ir mūsų įsipareigojmų nesilaikymu. Tačiau „Hotelsbook.lt“ darbuotojai, vadovai, atstovai, platintojai, agentai ar bet kokie kiti subjektai, susiję su tinklapiu, reklama neprisiima atsakomybės už Tiekėjo teikiamas apgyvendinimo paslaugas, jo teikiamų paslaugų aprašymo netikslumą, pateiktas kainas, kambarių užimtumą, sužeidimus, patirtus paties asmens, mirties atvejus, tyčinius prasižengimus, sutarčių su Tiekėju negavimą, cvilinės teisės pažeidimus, viešbučių, apartamentų, nakvynės namų numerių trūkumą, force majeure aplinkybes ir kitus įvykius, kuriems Platforma įtakos neturi.

„Hotelsbook.lt“ nėra Platformoje pateiktų paslaugų pardavėjas, todėl visą atsakomybę už apgyvendinimo paslaugas, pinigų surinkimą, nuskaičiavimą ir kitus finansinius klausimus prisiima atsakingas pasirinktas paslaugų Tiekėjas. Tai patvirtindamas paslaugų pirkėjas pripažįsta, jog turėdamas nusiskundimų, kreipsis į atsakomybę už teikiamas paslaugas atsakančius Tiekėjus.

 Teisė  į intelektinę  nuosavybę 

Intelektinės nuosavybės teisės, Platformos turinys, programinė įranga, informacija reikalinga „Hotelsbook.lt“ paslaugoms užtikrinti, priklauso „Hotelsbook.lt“ ir jos tiekėjams.

„Hotelsbook.lt“ nuosavybės teise priklauso visos intelektinės nuosavybės teisės, pavadinimai, išvaizda, interesai. Platformoje esančios informacijos negalima kopijuoti, skelbti, parduoti, naudoti, kaip ir „Hotelsbook.lt“ prekinį ženklą be raštiško sutikimo. Neteisėtai panaudotas Platformos turinys ir jame esanti informacija pažeidžia intelektinės nuosavybės, autorinių teisių įstatymą. Gavus raštišką sutikimą dėl „Hotelsbook.lt“ esančios informacijos naudojimo, gavus teisę į tinklapį, įsipareigojama visas intelektinės nuosavybės teises priskirti „Hotelsbook.lt“

Taisyklės, nuostatos, sąlygos bei „Hotelsbook.lt“ paslaugos yra reguliuojamos pagal LR įstatymus, o kylantys ginčai gali būti svarstomi teismuose Lietuvoje.

 Hotelsbook.lt kontaktai

Apgyvendinimo paslaugos yra teikiamos per „Hotelsbook.lt“ Platformą. Kilus neaiškumams dėl naudojimosi Platforma, viešbučių, nakvynės namų, apartamentų užsakymu ar turint bet kokių kitų klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu ar nurodytais telefono numeriais:

vilnius@hotelsbook.lt (+370)60687246

kaunas@hotelsbook.lt (+370)62545925

klaipeda@hotelsbook.lt (+370)639509